Hüsnü’nün Yeri Balık Lokantası’nın 360 Derecelik Panoramik Sanal Turu:

 

Gündüzleri önündeki kumsaldan denize girebileceğiniz, akşamları ise aynı yerde leziz deniz ürünlerini tadabileceğiniz bir yer Hüsnü’nün Yeri.

Genellikle ustaca hazırlanmış lezzetler sunan işletmelerin en belirgin özelliği sundukları hizmetin kalitesini eşsiz lezzetlerle birlikte yüksek hizmet kalitesiyle birlikte siz değerli konuklarına sunmaya devam etmektedir. Hüsnü’nün Yeri restoran yıllardır Datça’nın en belirgin ve nitelikli balık restoranlarından birisi olmaya devam etmiştir. Denizi güzel kokan Datça’nın kumluk plajında sizlere hizmet vermektedir. İlk olarak uzun yıllardır işletilen Körmen’deki restoranın devamı olarak açılan işletme nefis lezzetleri, eşsiz konumu ve size özel spesiyalleri ile hizmetinizdedir. Deniz ürünlerinin bol ve taze olduğu bu restoranda balık dolabındaki birbirinden farklı çeşitleri görünce seçmek için zorlanacaksınız.

Yılın tüm günü hizmetinizde olan Hüsnü’nün Yeri Restaurant iki kardeşin işlettiği kumluk plajındaki sayılı restoranlardan birisidir. Menü çeşitleri zengin olduğundan her türlü meze, zeytinyağlı, ızgara çeşitleri ve özelliklede balık çeşitlerini bulabilirsiniz. Canınız balık çekiyorsa; sofrada lezzet, dillerde sohbet arıyorsanız; ‘Bir de deniz manzarası olsa keyfime diyecek olmaz’ diyorsanız, Hüsnü’nün Yeri Restoran tam size göre bir seçim. Damağınızın, lezzetle buluşmasına izin verin.

Sizi farklı lezzetlerin buluştuğu restoranımıza bekliyoruz.